Buhalterinės paslaugos Klaipėdoje

Pasirūpinti tvarka ir svarbiausiais finansiniais klausimais yra svarbu kiekvienai įmonei. Tinkamai vykdoma buhalterinė apskaita nemaža dalimi lemia įmonės sėkmę ir efektyvesnę veiklą. Buhalterinės paslaugos Klaipėdoje yra teikiamos kvalifikuotų savo srities specialistų, galinčių padėti įvairiais atvejais. Kviečiame ilgai nedelsti ir kreiptis į „MyTax” specialistų komandą pajūryje! Skaitydami toliau sužinosite apie Klaipėdoje teikiamas buhalterines ir teisines paslaugas, kurias teikia mūsų specialistai.

Užsakymo etapai

Platus buhalterinių paslaugų Klaipėdoje pasirinkimas

Esame pasiruošę suteikti visą reikiamą pagalbą įvairių tipų įmonėms nuo individualių įmonių iki viešųjų ar biudžetinių įstaigų, uždarosioms akcinėms bendrovėms ir kt. Turime visus reikiamus įgūdžius bei įrankius, tam kad būtų sklandžiai įgyvendinta buhalterinė apskaita. Klaipėda yra miestas, kuriame visada laiku sulauksite pagalbos iš patyrusių savo srities specialistų.

Jūsų dėmesiui pristatomi specialiai sudaryti pilni svarbiausių buhalterinių paslaugų paketai arba atskiros buhalterinės paslaugos pagal poreikį. „MyTax” specialistai suteiks išsamias konsultacijas Jūsų įmonės buhalteriniais klausimais, įvertins labiausiai reikiamas paslaugas ir pasirūpins jų įgyvendinimu patikimai, profesionaliai, už priimtiną kainą.

Teikiame šias buhalterines paslaugas:

  • tvarkome ir registruojame visus reikiamus dokumentus;
  • skaičiuojame ir deklaruojame mokesčius;
  • vykdome buhalterinės apskaitos politiką;
  • tvarkome apleistą buhalterinę apskaitą;
  • teikiame konsultacijas Jums rūpimais buhalterijos klausimais;
  • dirbame pagal individualius projektus Jūsų įmonei.

Visuomet laikomės numatytų terminų ir veikiame pagal iš anksto su užsakovu suderintą planą. Pas mus rasite aiškias kainas ir iš anksto tvarkingai parengtą kainodarą. Džiaugiamės galėdami padėti Jums ir suteikti pasiūlymus pagal Jūsų poreikius bei finansines galimybes.

Bendradarbiaudami su skirtingų sričių specialistais galime suteikti ne tik buhalterines, bet ir teisines paslaugas, tokias kaip: įmonės registravimas ar pardavimas, verslo teisė, migracijos paslaugos, konsultacijos svarbiais teisiniais klausimais pagal Jūsų individualius poreikius.

Profesionali buhalterinė apskaita Klaipėdoje, kitos buhalterijos paslaugos geromis kainomis! Kreipkitės į „MyTax” patyrusių buhalterių komandą ir mes padėsime Jums susiduriant su svarbiausiais iššūkiais.

image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

picture
UAB „MyTax.lt“ J. Balčikonio g. 3, 08200 Vilnius (3 aukštas)
Įmonės kodas: 125506280
Bankas: „Paysera LT“, UAB Sąskaitos Nr.: LT273500010010638895
I–IV 8 – 17, V 8 – 16 val.

UAB "MyTax.lt" © 2020. Visos teisės saugomos

picture
UAB „MyTax.lt“ J. Balčikonio g. 3, 08200 Vilnius (3 aukštas)
Įmonės kodas: 125506280
Bankas: „Paysera LT“, UAB Sąskaitos Nr.: LT273500010010638895
I–IV 8 – 17, V 8 – 16 val.

UAB "MyTax.lt" © 2020. Visos teisės saugomos