Jūsų verslo vystimui !

Buhalterinės paslaugos

UAB

apskaita

Nuo 49

IĮ / IDV

apskaita

Nuo 9,50

Biudžetinių įstaigų

apskaita

Nuo 59

Apleistos

buhalterijos tvarkymas

Nuo 49

Buhalterinė

apskaita

Nuo 19

MB

apskaita

Nuo 19

VšĮ

apskaita

Nuo 49

Ūkininko

apskaita

Nuo 49

Apskaitos

politikos sudarymas

Nuo 59

Ilgalaikio

turto apskaita

Nuo 20

Kokybiškai teikiamos buhalterinės paslaugos yra svarbios kiekvienai įmonei. Be jų įmonėje gali atsirasti netvarka, sunkiau pasiekti geresnius veiklos rezultatus, kyla daug painiavos, kurią vėliau, problemoms susikaupus, ne taip paprasta išnarplioti. Iš tiesų buhalterija yra sudėtinga sritis, buhalterijos tvarkymas reikalauja daug laiko ir pastangų, todėl geriau iš karto visa tai perduoti savo srities specialistams, kurie užtikrins nepriekaištingus darbo rezultatus ir Jums niekuo nereikės rūpintis patiems.

Tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita yra gyvybiškai būtina vystant verslą. Netinkamai tvarkoma buhalterija gali stabdyti verslo plėtrą ir smarkiai pakenkti. Iš pirmo žvilgsnio paprastose smulkmenose ir apsileidimuose gali būti labai didelė reikšmė, turinti įtakos visam galutiniam rezultatui.

Būtent dėl šios priežasties yra labai svarbu tinkamai pasirinkti, kam bus patikėta įmonės buhalterinė apskaita, ją svarbu patikėti ne bet kam, o savo srities ekspertams. Jeigu Jums reikalingas buhalteris, galintis padėti įvairiais iškylančiais atvejais, kreipkitės į „MyTax” specialistų komandą. Mes būsime pasirengę sureaguoti laiku ir suteikti Jums reikiamą buhalterinę pagalbą susiduriant su įvairiais įmonės veikloje kylančiais iššūkiais.

Buhalterijos įmonė ar buhalteris?

Ieškant pagalbos buhalterijoje dažnai tenka svarstyti, kas padėtų geriau – ar buhalterijos įmonė, ar ne įmonėje dirbantis specialistas? Pasirinkimas iš tiesų priklauso tik nuo Jūsų poreikių, abu atvejai gali būti geri. Vienintelis svarbiausias privalumas kreipiantis į įmonę galbūt galėtų būti nebent tas, jog galėsite būti šimtu procentų būti užtikrinti paslaugų profesionalumu. Buhalterijos įmonė visada prisiims visą atsakomybę ir galės pasiūlyti tikrai įgudusių bei savo darbui atsidavusių buhalterių pagalbą.

Susipažinkime! Esame „MyTax”  – ilgametę patirtį turinti buhalterinių paslaugų įmonė, veikianti visoje Lietuvoje. Teikiame buhalterines paslaugas visuose didžiausiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur. Ilgus metus vykdoma veikla leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas ir profesionalumą visuomet laiku reaguojant į iškylančius Jūsų įmonei sunkumus.  

Pažangi buhalterijos paslaugų įmonė vienija profesionalius, skirtingų sričių specialistus. Įvairių tipų įmonių buhalterinė apskaita yra viena pagrindinių mūsų įmonės teikiamų paslaugų. Čia dirba patyrę ir kompetentingi buhalteriai, kuriems svarbu, jog jūsų buhalterinė apskaita būtų tvarkoma profesionaliai.

Buhalterijos tvarkymas yra viena iš mūsų veiklos sričių, kuriai negailime nei laiko, nei pastangų. Mūsų rankose – visi reikiami įrankiai bei žinios tam, kad buhalterijos paslaugos būtų suteiktos profesionaliai ir nepriekaištingai.

Mūsų klientai – skirtingų tipų ir dydžio įmonės nuo mažesnių iki pačių didžiausių. Dirbame su bet kokio tipo įmone nuo individualios įmonės iki viešosios įstaigos ar uždarosios akcinės bendrovės, todėl sau reikiamą pagalbą rasite ir Jūs.

„MyTax” įmonėje buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos tokioms įmonėms:

 • uždaroji akcinė bendrovė (UAB);
 • viešoji įstaiga (VŠĮ);
 • mažoji bendrija (MB);
 • individuali įmonė (IĮ);
 • biudžetinė įstaiga.

Ne paslaptis, jog Lietuvoje yra nemažai asmenų, savo veiklą vykdančių pagal individualios veiklos pažymėjimą. Todėl mūsų komandos buhalteriams nesvetima ir tokios veiklos buhalterinė apskaita aptarnaujant ne tik įmones, bet ir pavienius asmenis. Buhalterinės paslaugos teikiamos net ir savo ūkius turintiems ūkininkams. Tad visai nesvarbu, kaip esate įteisinęs savo verslą. Su „MyTax” komanda Jūsų buhalterinė apskaita bus visada tvarkinga!

Buhalterinių paslaugų įmonė „MyTax” savo klientams teikia įvairias paslaugas. Ką jūs gaunate, jei buhalterinė apskaita patikima mūsų komandai?

 • Nemokamas visų reikalingų įmonės veiklai dokumentų komplektas;
 • galimybė naudotis buhalterine programa, kuri leidžia stebėti savo įmonės buhalteriją realiu laiku. Taigi, Jūsų įmonės buhalterinė apskaita visada bus Jūsų žinioje;
 • visos Jūsų įmonei reikalingos finansinės operacijos yra atliekamos profesionaliai ir laiku – nuo paprasčiausių finansinių operacijų iki sudėtingų kompleksinių sprendimų;
 • jei kyla klausimų, visada suteiksime profesionalią konsultaciją, kurios metu išsamiai aptarsime visus Jums rūpimus klausimus iš pagrindų;
 • į Jūsų užklausas atsakysime tą pačią dieną. Su klientais ryšį palaikome įvairiomis priemonėmis: telefonu, Skype, Viber, WhatsApp programomis;
 • buhalterinė apskaita tvarkoma lietuvių, anglų ir rusų kalbomis pagal poreikį;
 • garantuojame visišką konfidencialumą ir duomenų apsaugą nuo pašalinių nepageidaujamų asmenų. Jūsų pateikta informacija bus saugi, nes patikėsite ją mūsų specialistams.

Kad ir kokios buhalterinės paslaugos šiuo metu yra reikalingos Jūsų įmonei, mūsų patyrę buhalteriai padės Jums įvairiais iškylančiais atvejais. „MyTax” įmonėje teikiamos tokios buhalterinės paslaugos kaip apskaitos vedimas, apleistos apskaitos tvarkymas, apskaitos politikos rengimas ir visos kitos buhalterinės paslaugos pagal jūsų įmonės poreikius. 

Neverta vargti susiduriant su sekinančiomis ir daug jėgų atimančiomis smulkmenomis, kurios pasitaiko kiekvienos įmonės veiklos kelyje. Kiekvienas tegul atlieka savo darbą, kurį geriausiai žino, tuomet bus pasiekti patys geriausi įmanomi rezultatai. Paveskite savo įmonės buhalteriją mums, o patys rūpinkitės savo verslo plėtra ir sėkme. Užtikrinsime viską, kas yra reikalinga. Buhalterė, profesionaliai dirbanti savo darbą pasirūpins viskuo, net iš pažiūros pačiomis menkiausiomis smulkmenomis.

Kokios buhalterinių paslaugų kainos?

Buhalterio darbas nėra lengvas, jam atlikti tinkamai reikalingas ypač didelis kruopštumas, atidumas detalėms ir tikslingumas kiekviename žingsnyje. Buhalterio paslaugos apima įvairių reikalų tvarkymą pradedant dokumentų pildymu, baigiant apskaitos sudarymu ir mokesčių skaičiavimu bei kitais, kur kas sudėtingesnias veiksmais, kuriems reikia nepriekaištingų profesinių savybių.

Buhalterinių paslaugų kainos gali būti labai įvairios. Tiksli buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo pasirinktų paslaugų kiekio ir individualių poreikių. Tvarkant buhalterinę apskaitą ir kitus reikalus kartais reikia daugiau darbo, kartais užtenka ir mažiau, tai labai individualu. Vienas geriausių dalykų, kurį galime užtikrinti – tai labai aiški ir apibrėžta kainodaros sistema. Iš anksto sutarę su mūsų specialistais apie reikiamas paslaugas Jūs iš karto matysite ir jų kainas.

Profesionalios buhalterinės paslaugos – greitai, lengvai, patikimai ir už prieinamą kainą. Nėra tų sunkumų, kurių negalėtų įveikti mūsų specialistai, pasirūpindami visomis jiems tenkančiomis buhalterinėmis smulkmenomis.

image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

Mus rasite socialiniuose tinkluose

Norite gauti profesionalų požiūrį ir kokybiškas paslaugas ?

paveikslas

UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
Įm.k.: 125506280
Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 520 75751
tl.xatym@ofni

UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos