JŪSŲ KREPŠELIS

Krepšelyje nėra produktų.

Select Page

Individualios įmonės steigimas

Užsakykite paslaugas iš bet kurios pasaulio vietos! Mes įsteigsime įmonę Jums TIESIOGIAI NEDALYVAUJANT.

Individualios įmonės steigimo privalumai

Individualios įmonės (IĮ) atidarymas Lietuvoje yra gana populiarus būdas įteisinti savo verslą. Šis įmonės veiklos tipas nuo mažosios bendrijos ar uždarosios akcinės bendrovės skiriasi tuo, kad savininkas už įmonės neįvykdytas prievoles atsako savo turtu. Kitas skirtumas – individualios įmonės savininkas ir steigėjas gali būti tik vienas fizinis asmuo.

IĮ steigimas puikiai tinka kuriant šeimos ar individualų verslą, kai verslo rūšis nėra rizikinga. IĮ registravimas ir atidarymas gana nesudėtingas. IĮ steigimas nereikalauja įstatinio kapitalo, todėl verslo pradžiai užteks nedidelių lėšų. Kadangi įmonės steigėjas gali būti ir vienintelis dirbantis asmuo joje, mokesčių našta nėra didelė. Na, o jeigu IĮ steigimas yra būdas įdarbinti ir kitus šeimos narius, yra sudaromos darbo sutartys.

IĮ steigimas turi dar vieną privalumą – jos savininkas gali bet kuriuo metu paimti įmonės pinigus ar kitą įmonės turtą ir panaudoti juos savo asmeniniams poreikiams. Be to, individualios įmonės gali pretenduoti į mokestines lengvatas. Verslui plečiantis ar pasikeitus poreikiams, individuali įmonė gali būti pertvarkyta į UAB įmonę.

IĮ atidarymas internetu

Šiandien IĮ steigimas internetu yra paprastas ir greitas. MyTax komanda visus steigimo dokumentus paruošia ir pateikia per 4-5 darbo dienas. Tad jei turite verslo idėją, sugalvojote savo įmonei pavadinimą ir sukaupėte pakankamai lėšų veiklos pradžiai – visa kita atliks MyTax komandai. IĮ steigimas ir apskaita yra tai, kuo MyTax komanda užsiima jau ne vienerius metus, todėl darbus atlieka greitai ir profesionaliai.

Kadangi IĮ steigimas vyksta internetu, visiškai nesvarbu, kuriame mieste planuojate ją registruoti.

Privalumai: 

 • Nereikia įstatinio kapitalo;
 • Paprasta išsiimti pelną;
 • Nebūtina įdarbinti kitus asmenis – dėl to galimi mažesni mokesčiai.

Kaina:

 • 359 € (su PVM)

Terminas:

 • 4-5 darbo dienos

Pardavimas užsienio piliečiams

Mes galime parduoti įmonę be Jūsų atvykimo (būtinas išankstinis bei pašto išlaidų apmokėjimas).

  Vadovaujantis VMI prie LR Finansų Ministerijos viršininko 2004-12-15 įsakymu Nr.: VA-189 juridinis asmuo įregistravęs naują imonę per 5 d.d. nuo pranešimo apie registravimą mokesčių mokėtojų registre privalo pateikti reikiamus duomenis, kur turi būti įrašomas(-a) mokesčių mokėtojo apskaitą tvarkantis asmuo (įmonė).

  MyTax komanda naujiems klientams, kurių siekis – įmonės steigimas, siūlo AKCIJĄ: sudarius NETERMINUOTĄ sutartį dėl buhalterinės apskaitos, pritaikysime vienkartinę  30 Eur nuolaidą buhalterinėms paslaugoms.

  image
  Domina ši paslauga?
  Marija

  Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

  Mūsų teikiamos paslaugos

  blog-img
  Įmonių steigimas

  Nuo 199

  blog-img
  Verslo teisė

  Nuo 49

  blog-img
  Migracijos vadyba

  Nuo 99

  Mus rasite socialiniuose tinkluose

  paveikslas

  UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
  Įm.k.: 125506280
  Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
  Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

  +370 520 75751
  tl.xatym@ofni

  UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos

  Naujienos