Buhalterinė apskaita Vilniuje

Reikalinga patikima ir profesionali pagalba tvarkant su buhalterine apskaita Vilniuje ir kitais finansiniais rūpesčiais susijusius iššūkius? Buhalterinės paslaugos Vilniuje yra teikiamos patyrusių „MyTax” specialistų, kurie pasirūpins visais svarbiausiais Jūsų įmonės finansų tvarkymo reikalais. Nedelsdami kreipkitės jau dabar ir visuomet laiku atskubėsime Jums į pagalbą!

Nėra iššūkio, kurio nebūtų galima įveikti, net sunkiausiomis aplinkybėmis – tai profesionalus požiūris į problemų sprendimą, kurį puoselėjame savo įmonėje. Esame jau daug metų buhalterijos srityje dirbantys specialistai, įgyvendinę daugybę skirtingo sudėtingumo lygio projektų. Dirbame tiek su smulkiomis, tiek su vidutinėmis ir didesnėmis skirtingų tipų įmonėmis visoje Lietuvoje.

Mūsų specialistai teikia ne tik buhalterines, bet ir įvairias teisines paslaugas įmonėms, vykdoma buhalterinė apskaita. Vilnius yra miestas, kuriame įsikūrusi centrinė „MyTax” būstinė, todėl čia Jums bus pasirengę padėti šaunių buhalterių komanda.

Buhalterija pagal Jūsų poreikius

  Buhalterinių paslaugų įvairovė gali būti labai didelė ir pritaikyta įvairiems atvejams, su kuriais susiduria kiekviena savo veiklą vykdanti įmonė. 

  Teikiame šias buhalterines paslaugas:

  • tvarkome apleistą buhalterinę apskaitą bei visus reikiamus dokumentus;
  • skaičiuojame ir deklaruojame mokesčius;
  • vykdome buhalterinės apskaitos politiką;
  • padedame visais su buhalterija susijusiais rūpesčiais sudarydami individualų Jūsų įmonei tinkantį planą;
  • dirbame tiek su uždarosiomis akcinėmis bendrovėmis, tiek su biudžetinėmis įstaigomis, mažosiomis bendrijomis ir kitų tipų įmonėmis;
  • susidūrus su neaiškumais ar klausimais, teikiame skirtingų sričių specialistų konsultacijas.

  Taip pat pasirūpinsime ir teisiniais kiekvienos įmonės klausimais nuo įmonės steigimo ar pirkimo iki verslo teisės ir migracijos paslaugų bei visų kitų poreikių. Bendradarbiavimas su profesionaliais advokatais, notarais, antstoliais, auditoriais ir kitų sričių specialistais leidžia užtikrinti kokybiškas paslaugas ir visuomet laiku suteikti pagalbą verslui. Paslaugos gali būti teikiamos lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

  Profesionali „MyTax” buhalterinė apskaita Vilniuje, kitos buhalterinės paslaugos pagal individualius poreikius! Kreipkitės jau dabar ir džiaugsimės galėdami padėti Jums nedelsdami.

  Užsakymo etapai
  image
  Domina ši paslauga?
  Marija

  Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

  Mūsų teikiamos paslaugos

  blog-img
  Įmonių steigimas

  Nuo 199

  blog-img
  Verslo teisė

  Nuo 49

  blog-img
  Migracijos vadyba

  Nuo 99

  picture
  UAB „MyTax.lt“ J. Balčikonio g. 3, 08200 Vilnius (3 aukštas)
  Įmonės kodas: 125506280
  Bankas: „Paysera LT“, UAB Sąskaitos Nr.: LT273500010010638895
  I–IV 8 – 17, V 8 – 16 val.

  UAB "MyTax.lt" © 2020. Visos teisės saugomos

  picture
  UAB „MyTax.lt“ J. Balčikonio g. 3, 08200 Vilnius (3 aukštas)
  Įmonės kodas: 125506280
  Bankas: „Paysera LT“, UAB Sąskaitos Nr.: LT273500010010638895
  I–IV 8 – 17, V 8 – 16 val.

  UAB "MyTax.lt" © 2020. Visos teisės saugomos