JŪSŲ KREPŠELIS

Krepšelyje nėra produktų.

Select Page

Uždarosios akcinės bendrovės steigimas

Užsakykite paslaugas iš bet kurios pasaulio vietos! Mes įsteigsime įmonę Jums TIESIOGIAI NEDALYVAUJANT.

UAB steigimas – populiariausias būdas kurti verslą

Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) steigimas yra populiariausias Lietuvoje pradedant naują verslą. Šio tipo įmonė turi daug privalumų lyginant su individualiąją ar mažąja bendrija. Kokie jie?

Visų pirma – tai ribotos atsakomybės bendrovė. Skirtingai nuo individualios įmonės, UAB savininkas ar savininkai neatsako savo asmeniniu turtu, jei įmonė patiria nuostolių.

UAB steigimas ypač palankus, jei tikimasi pritraukti investuotojų, ir ne tik Lietuvos, bet ir užsienio. Įstatinį kapitalą nesudėtinga padidinti išleidus papildomų akcijų. Ir atvirkščiai – norint iš verslo pasitraukti, akcijas arba patį verslą galima tiesiog perleisti ar parduoti.

UAB įmonės steigimas suteikia gana plačias galimybes. Ją gali steigti vienas ar vos keli asmenys ir plėtoti nedidelį verslą. Tuo pačiu tai gali būti pakankamai didelė bendrovė, turinti iki 250 akcininkų, didelį kapitalą ir investuotojų paramą.

Tiesa, UAB steigimas turi ir trūkumų. Pavyzdžiui, būtinas 2500 eurų įstatinis kapitalas. Taip pat įmonės savininkas (ar savininkai) įmonės pelną gali gauti tik dividendais pasibaigus mokestiniam laikotarpiui.

UAB steigimas internetu

UAB atidarymas yra svarbus žingsnis pradedant naują verslą ar plėtojant jau esamą (jei norite perorganizuoti iš individualios įmonės). Todėl svarbu, kad UAB steigimas vyktų sklandžiai. MyTax komanda yra pasiruošusi suteikti visą reikiamą pagalbą – nuo pavadinimo pasirinkimo iki galutinių dokumentų pateikimo registrų centrui.

Kokie yra svarbiausia, kad UAB atidarymas vyktų sklandžiai? Pirma, turite nuspręsti, kaip įmonė vadinsis. Antra – kokiu adresu bus registruojamas UAB steigimas. Svarbu atminti, kad net jei veiklą vykdysite kitu adresu, įmonės registruotu adresu keliaus visa korespondencija.

Jei kyla sunkumų renkantis įmonės pavadinimą, MyTax gali pasiūlyti jau įsteigtą įmonę. Tokiu būdu UAB įkūrimas vyksta dar greičiau ir paprasčiau. O jei reikalingas adresas įmonės steigimui, MyTax komanda suteiks jį jums neribotam laikui.

Kad UAB registravimas vyktų sklandžiai, pasirinkus įmonės pavadinimą bei registracijos adresą reikia įgyvendinti kitus svarbius etapus: suformuoti įstatinį kapitalą, sudaryti įmonės įstatus bei akcininkų protokolus. UAB steigimas ir apskaita reikalauja atidumo, nuoseklumo. Jei trūksta bent vieno dokumento, įmonės registravimas stringa. Todėl UAB atidarymas internetu ar susitikus su MyTax komanda užtikrins, kad jūsų UAB steigimas vyktų be trikdžių.

Kaina:

  • 349 € (su PVM)
  • Norint įsteigti įmonę su daugiau nei vienu steigėju, taikomas papildomas mokestis – 39 € už kiekvieną papildomą akcininką.

Terminas:

  • Užtruksime 3-5 darbo dienas. Jums reikės tik sugalvoti įmonės pavadinimą
Į kainą įskaičiuota:
  • Notaro mokestis
  • VĮ Registrų centro mokestis.
  • Suformuotas mūsų įstatinis kapitalas ( 2500 €)
  • Registracijos adresas neribotam laikui

Negalėdami išsirinkti įmonės pavadinimo, galime pasiūlyti jau įsteigtą įmonę.

Vadovaujantis VMI prie LR Finansų Ministerijos viršininko 2004-12-15 įsakymu Nr.: VA-189 juridinis asmuo įregistravęs naują imonę per 5 d.d. nuo pranešimo apie registravimą mokesčių mokėtojų registre privalo pateikti reikiamus duomenis, kur turi būti įrašomas(-a) mokesčių mokėtojo apskaitą tvarkantis asmuo (įmonė).

MyTax komanda naujiems klientams, kurių siekis – įmonės steigimas, siūlo AKCIJĄ: sudarius NETERMINUOTĄ sutartį dėl buhalterinės apskaitos, pritaikysime vienkartinę  30 Eur nuolaidą buhalterinėms paslaugoms.

image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

Mus rasite socialiniuose tinkluose

paveikslas

UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
Įm.k.: 125506280
Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 520 75751
tl.xatym@ofni

UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos

Naujienos