JŪSŲ KREPŠELIS

Krepšelyje nėra produktų.

Select Page

Asociacijos steigimas

Užsakykite paslaugas iš bet kurios pasaulio vietos! Mes įsteigsime įmonę Jums TIESIOGIAI NEDALYVAUJANT.

Asociacijos registravimas ir atidarymas yra reglamentuotas LR Asociacijų įstatyme. Remiantis šiuo įstatymu, asociacija yra ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo. Asociacijos steigimas yra aktualus tiems, kas siekia ginti tam tikros grupės viešuosius interesus. Tai gali būti valstybės, savivaldybės, verslo ar tam tikros bendruomenės interesai.

Kai organizuojamas asociacijos steigimas, vienas svarbiausių žingsnių – asociacijos įstatų sudarymas. Šiuose įstatuose turi būti aiškiai ir konkrečiai nurodyta, asociacijos veiklos sritys ir rūšys, įstojimo ir išstojimo sąlygos, valdymo organų veikla ir kita. Kadangi tokių dalykų įstatymas neapibrėžia, šiais įstatais vadovaujamasi iškilus teisniams klausimams.

Kad būtų galimas asociacijos įkūrimas, reikia, bent trijų narių – fizinių arba juridinių asmenų. Asociacijos steigimas, kaip ir daugumos kitų įmonių, prasideda nuo tikslų išsikėlimo ir pavadinimo. Asociacijos įmonės pavadinime gali būti tokie žodžiai: draugija, sąjunga, konfederacija, susivienijimas, visuomeninė organizacija, asociacija ir kiti. Taigi pasirinkimas platus.

Asociacijos steigimas internetu

Kaip ir kitų įmonių, asociacijos atidarymas internetu, nėra sudėtingas procesas. Kad asociacijos steigimas vyktų nuosekliai, MyTax komanda yra pasiruošusi rezervuoti pavadinimą jūsų asociacijai, parengti steigimo dokumentus, tokius kaip steigimo sutartis ir įstatai. Taip pat visus dokumentus pateiks tvirtinti notarui, o vėliau įregistruos Juridinių asmenų registre.

Asociacijos steigimas su visų dokumentų tvarkymu kainuoja 489 eurus. Dokumentai ir registravimas paprastai trunka 5-6 darbo dienas. Kad jūsų norimos asociacijos steigimas ir apskaita keltų kuo mažiau rūpesčių, MyTax komanda viską atliks greitai ir profesionaliai.

Kaina:

  •  489 € (su PVM)

Terminai:

  • 5-6 darbo dienos

Reikalingi Jūsų duomenys:

  • Pavadinimas;
  • Steigėjų duomenys (Asociacijos steigėjais gali būti 18 metų sulaukę veiksnūs fiziniai asmenys ir (ar) juridiniai asmenys, sudarę asociacijos steigimo sutartį.) Minimalus asociacijos steigėjų skaičius yra trys;
  • Asociacijos valdymo organo duomenys.

Mes atliksime šiuos veiksmus:

  • Rezervuosime Jūsų pageidaujamą pavadinimą;
  • Parengsime steigimo dokumentus (steigimo sutartis, įstatai, steigiamojo susirinkimo protokolas ir kt.);
  • Pateiksime tvirtinti notarui steigiamosios asociacijos dokumentus;
  • Įregistruosime steigiamą asociaciją Juridinių asmenų registre.

Pardavimas užsienio piliečiams

Galime parduoti įmonę be Jūsų atvykimo (būtinas išankstinis bei pašto išlaidų apmokėjimas).

Vadovaujantis VMI prie LR Finansų Ministerijos viršininko 2004-12-15 įsakymu Nr.: VA-189 juridinis asmuo įregistravęs naują imonę per 5 d.d. nuo pranešimo apie registravimą mokesčių mokėtojų registre privalo pateikti reikiamus duomenis, kur turi būti įrašomas(-a) mokesčių mokėtojo apskaitą tvarkantis asmuo (įmonė).

MyTax komanda naujiems klientams, kurių siekis – įmonės steigimas, siūlo AKCIJĄ: sudarius NETERMINUOTĄ sutartį dėl buhalterinės apskaitos, pritaikysime vienkartinę  30 Eur nuolaidą buhalterinėms paslaugoms.

image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

Mus rasite socialiniuose tinkluose

paveikslas

UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
Įm.k.: 125506280
Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 520 75751
tl.xatym@ofni

UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos

Naujienos