Ūkininkų buhalterinės paslaugos

Ūkininkų buhalterinė apskaita yra privaloma visiems savo veiklą vykdantiems ūkininkams, taip pat siekiant gauti arba gaunant valstybės ir/ar ES finansinę paramą. Kartais ūkininko buhalterija gali pareikalauti nemažai laiko bei pastangų, todėl norint sutvarkyti viską kruopščiai ir tiksliai, labai pravers savo darbą išmanančių specialistų pagalba. „MyTax“ buhalteriai yra pasiruošę padėti Jums pasitelkdami visą savo turimą patirtį bei žinias ir pasirūpinti ūkininko apskaita, kad ji nesukeltų jokių rūpesčių

Skaitykite toliau ir sužinokite apie mūsų įmonės specialistų teikiamas buhalterines paslaugas individualią veiklą vykdantiems ūkininkams ir nepraleiskite puikios progos pasinaudoti mūsų paslaugomis gera kaina!

  Užsakymo etapai

  Buhalterinės apskaitos ūkininkams vedimas

  Ūkininkų buhalterinė apskaita yra viena iš mūsų vykdomos veiklos sričių, kuria užsiimame jau daug metų. Tvarkant apskaitą Jus aptarnaus šauni mūsų buhalterių komanda, kuri dirba tiek su didesnių, tiek su mažų ūkių individualia ūkininkų apskaita ir gali padėti konkrečiais Jūsų veiklos atvejais.

  Teikiame buhalterinės apskaitos vedimo ir kitas paslaugas ne tik ūkininkams, bet taip pat įvairių tipų įmonėms, individualią veiklą vykdantiems verslininkams. Kiekvienam atvejui randame geriausius sprendimus ir atsiunčiame į pagalbą savo srities specialistus. „MyTax“ buhalterių komandai nėra neįveikiamų užduočių, nes čia dirba patyrę skirtingų sričių ekspertai, kurie pasirūpins sklandžiu procesų įgyvendinimu.

  Kaip bus vykdoma ūkininkų buhalterinė apskaita ir kokių veiksmų reikės imtis, priklauso nuo ūkio dydžio, PVM mokėtojo statuso ir paramos gavimo. Yra du pagrindiniai būdai, kuriais tvarkoma kiekvieno ūkininko ūkio apskaita. Apskaitą ūkininkams galima vesti supaprastintai, arba dvejybine sistema. „MyTax“ užtikrins aukšto profesionalumo lygio paslaugas abiem ūkininkų apskaitos vedimo būdais.

  Supaprastintos apskaitos paslaugos

  Kas yra supaprastinta ūkininko apskaita? Tai toks apskaitos vedimo būdas, kuomet registruojamos nedidelę apyvartą turinčių ūkių pirkimo bei pardavimo operacijos. Supaprastinta ūkininkų apskaita yra pats lengviausias ir greičiausias apskaitos vedimo būdas, tačiau čia visada labai pravers patyrusių savo srities specialistų pagalba, padedant rasti Jums tinkamiausius kelius.

  Teikiame šias supaprastintos apskaitos paslaugas:

  • registruojame pardavimų ir pirkimų operacijas;
  • pildome pirkimo ir pardavimo, pinigų žurnalus;
  • stebime ir registruojame pinigų judėjimą banko sąskaitose, kasose;
  • rūpinamės sklandžia ūkininko buhalterija pagal individualius poreikius;

  Dvejybinės apskaitos paslaugos

  Dvejybinė ūkininko ūkio apskaita taikoma siekiant gauti valstybės ir/ar ES paramą. Šis apskaitos būdas reikalauja kur kas daugiau laiko ir pastangų, negu tvarkant apskaitą paprastuoju būdu, tačiau „MyTax“ pasirūpins, kad viskas vyktų nepatiriant jokių rūpesčių.

  Teikiame šias dvejybinės apskaitos paslaugas:

  • sudarome ataskaitas Sodrai;
  • įvertiname žemės ūkio produkcijos savikainą;
  • įvertiname atlyginimus darbuotojams;
  • sudarome finansinę atskaitomybę;
  • teikiame kitas paslaugas, be kurių ūkininko apskaita būtų neįmanoma.

  Jeigu iškilo kokių nors papildomų klausimų, nežinote, kaip vesti buhalterinę apskaitą, koks apskaitos vedimo būdas būtų tinkamiausias Jūsų ūkiui – kreipkitės ir mes nedelsdami atskubėsime Jums į pagalbą. „MyTax“ įmonėje dirba šauni ir patyrusi buhalterių komanda, kuri padės Jums sutvarkyti viską taip, jog ūkininko ūkio apskaita būtų vedama nepriekaištingai.

  Su mūsų specialistų pagalba ūkininkų buhalterinė apskaita – greitai, lengvai ir be rūpesčių! Kreipkitės jau dabar ir mes surasime lengviausias išeitis bei geriausius įmanomus sprendimus Jūsų ūkio verslui.

   

   image
   Domina ši paslauga?
   Marija

   Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

   Mūsų teikiamos paslaugos

   blog-img
   Įmonių steigimas

   Nuo 199

   blog-img
   Verslo teisė

   Nuo 49

   blog-img
   Migracijos vadyba

   Nuo 99

   Mus rasite socialiniuose tinkluose

   paveikslas

   UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
   Įm.k.: 125506280
   Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
   Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

   +370 520 75751
   tl.xatym@ofni

   UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos