Buhalterinė apskaita

Reikalinga profesionali buhalterinė apskaita, kurią galėtumėte patikėti daug patirties turintiems specialistams? Esame tam, kad padėtume Jums ir užtikrintume kokybiškas buhalterines paslaugas pagal Jūsų individualius poreikius. Skaitykite toliau ir sužinokite apie „MyTax” specialistų vykdomą buhalterinę apskaitą bei kitas paslaugas, kurios bus suteiktos už gerą ir abiems pusėms palankią kainą.

Kas yra apskaita?

Kiekvienai įmonei yra svarbi tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita, nuo profesionaliai atliekamų veiksmų nemaža dalimi priklauso ir įmonės sėkmė. Pasirūpinti buhalterine apskaita svarbu nedelsiant, kadangi laiku neatlikti darbai gali susikaupti į kritinę masę, kas vėliau sukelia tik dar daugiau rūpesčių. Tas pats gali būti pasakyta ir apie netvarkingai vykdytą apskaitą, būtent todėl svarbu šiuos darbus patikėti ne bet kam, o patyrusiems savo srities ekspertams, geriausia, dirbantiems patikimoje įmonėje.

Buhalterinė apskaita reikalauja daug patirties, kantrybės ir kruopštumo. Pastabumas detalėms ir visuomet laiku atliekami darbai yra tie bruožai, kurie padeda atpažinti profesionalus, į kuriuos verta kreiptis pagalbos. Būtent tokie yra mūsų specialistai, jau daug metų dirbantys buhalterinės apskaitos srityje ir teikiantys įvairias buhalterines paslaugas. Galime pasirūpinti skirtingų dydžių įmonėmis ir užtikrinti geriausią įmanomą veiklos rezultatą įgyvendindami skirtingus poreikius.

Kiek kainuoja buhalterinė apskaita? Kaina priklauso nuo pasirinktų paslaugų ir Jūsų specifinių poreikių. Visuomet iš anksto suderiname kainas, pateikdami aiškią kainodaros sistemą ir padėdami išsirinkti pačias reikalingiausias Jūsų įmonei paslaugas.

„MyTax” teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos: įmonių apskaita, atskaitingų asmenų apskaita, finansinė apskaita, atsargų apskaita, įsipareigojimų apskaita, vykdomas apskaitos vedimas, tvarkoma apleista buhalterinė apskaita ir auditas. Dirbame pagal iš anksto sudarytus pilnus paslaugų paketus, taip pat teikiame ir atskiras buhalterines paslaugas pagal individualų planą. 

Susisiekite su mumis ir papasakokite, kokia padėtis įmonėje, kaip sekasi veikloje, kokia pagalba yra reikalinga ir mes pažiūrėsime, ką galime dėl Jūsų padaryti.

Kaip vesti buhalterinę apskaitą?

Egzistuoja labai daug skirtingų buhalterinės apskaitos vedimo būdų, kai kuriais iš jų galite pasirūpinti ir patys. Užsiimant smulkiuoju verslu tai padaryti paprasčiau, kai tuo tarpu valdant didesnę įmonę labai pravers specialistų pagalba. 

Paprasčiausias būdas yra vesti pajamų ir išlaidų žurnalą. Pravartu susikurti atskirą verslui skirtą banko sąskaitą tam, kad ji nesimaišytų su asmenine. Visi įrašai turi būti kuriami aiškiai ir tvarkingai, naudinga nusistatyti mokesčių mokėjimo terminus. Visus kvitus ir sąskaitas-faktūras reikia išsaugoti, taip pat apdairiai numatyti neapgalvotas išlaidas ir visada turėti pajamų rezervą.

Vis dėlto, vykdyti buhalterinę apskaitą savarankiškai, neturint reikiamos patirties, dažnai gali būti ne pats geriausias sprendimas. Geriausia kreiptis į specialistus, kurie pasirūpins, kad viskas būtų vykdoma nepriekaištingai ir veiks pagal individualų, Jūsų įmonei kruopščiai sudarytą planą. Šitokiu būdu viskas vyksta daug greičiau ir patogiau, sutaupoma daug resursų bei laiko.

Besikreipdami į specialistus taip pat išvengsite visų nemalonių rutininių darbų ir buhalterijos rūpesčių. Net iš pirmo žvilgsnio nereikšmingais atrodantys darbai, tokie kaip kad pavyzdžiui įrašų kūrimas, banko išrašų sekimas ar sąskaitų išrašymas bei spausdinimas, gali turėti labai didelę reikšmę. Svarbu, kad įmonės apskaita būtų vedama tinkamai, numatant visus galimus iššūkius bei svarbiausias detales.

Patyrę specialistai profesionaliai sutvarkys buhalterinę apskaitą pastebėdami tuos situacijos aspektus, kurių galbūt nepastebėtumėte patys.

Profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos pagal individualius poreikius! Susisiekite su „MyTax” neatidėliodami ir netvarkinga buhalterinė apskaita daugiau nebekels rūpesčių.

Užsakymo etapai
image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

Mus rasite socialiniuose tinkluose

paveikslas

UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
Įm.k.: 125506280
Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 520 75751
tl.xatym@ofni

UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos