Viešosios įstaigos buhalterinės apskaitos paslaugos

Viešoji įstaiga – tai ne pelno siekianti įmonė. Taigi įmonė gali pretenduoti į  paramą, taip pat gauti pelno mokesčio lengvatą. Dėl šių priežasčių viešoji įstaiga yra nuolat stebima Valstybės mokesčių inspekcijos. Tad viešosios įstaigos buhalterinė apskaita turi būti nepriekaištinga.

  Užsakymo etapai

  Dėl viešajai įstaigai taikomų lengvatų ir suteikiamų privilegijų buhalterijos tvarkymas gali būti sudėtingas uždavinys. Jeigu buhalterinė apskaita yra patikimo buhalterio rankose, viešoji įstaiga sėkmingiau atlieka savo išsikeltus tikslus. „My Tax” komanda yra patikimas jūsų partneris. Kompetentingi buhalteriai pasirūpins, kad jūsų buhalterinė apskaita būtų tvarkinga, o jūs galėsite susitelkti į savo tikslų siekimą.

  Kad viešosios įstaigos buhalterinė apskaita jums keltų kuo mažiau rūpesčių, „My Tax” įmonėje dirbantys buhalterinės apskaitos profesionalai suteiks jums visapusišką pagalbą. Visų pirma išsiaiškinsime jūsų poreikius. Buhalterinė apskaita susideda iš daugybės skirtingų operacijų. Padėsime išsiaiškinti, kokios paslaugos jums reikalingos ir pateiksime optimaliausią pasiūlymą.

  „My Tax” savo paslaugas teikia ir nuotoliniu būdu. Tad kad ir kur būtų įsteigta jūsų viešoji įstaiga, pasirūpinsime, kad buhalterinė apskaita būtų tvarkoma jums patogiausiu būdu. Buhalterinės paslaugos, teikiamos nuotoliniu būdu, padės jūsų įmonei sutaupyti papildomas lėšas, kurias galėsite skirti savo įstaigos veiklai. Mums svarbi jūsų finansinė gerovė ir verslo sėkmė.

  Viešosios įstaigos buhalterinė apskaita kainuoja nuo 49 eurų per mėnesį. Kiekvieną mėnesį jūs gausite ataskaitą, kaip tvarkoma jūsų įstaigos apskaita. Taip pat turėsite galimybę prisijungti prie buhalterinės programos, kuri leidžia nuolat stebėti savo įmonės buhalteriją. Pasikeitus poreikiams bet kada galite nutraukti sutartį – papildomo mokesčio už tai nėra. Susisiekite su „My Tax” komanda ir gaukite geriausią buhalterinių paslaugų pasiūlymą.

   image
   Domina ši paslauga?
   Marija

   Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

   Mūsų teikiamos paslaugos

   blog-img
   Įmonių steigimas

   Nuo 199

   blog-img
   Verslo teisė

   Nuo 49

   blog-img
   Migracijos vadyba

   Nuo 99

   Mus rasite socialiniuose tinkluose

   paveikslas

   UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
   Įm.k.: 125506280
   Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
   Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

   +370 520 75751
   tl.xatym@ofni

   UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos