UAB buhalterinės apskaitos paslaugos

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) išlieka populiariausia steigiant naują verlsą Lietuvoje. Tačiau kiekviena įmonė yra savita. Skiriasi darbuotojų skaičius, veiklos tipas, tikslai ir t. t. Todėl UAB buhalterinė apskaita vis dar reikalauja ypatingo atidumo ir profesionalumo.

  Užsakymo etapai

  Kaip ir kiekvienos įmonės, uždarosios akcinės bendrovės apskaita yra reglamentuota įstatymais. Šie įstatymai nuolat keičiasi. Todėl labai svarbu sekti pokyčius ir kuo greičiau pritaikyti juos savo įmonės apskaitoje. Kad UAB buhalterinė apskaita būtų atliekama tvarkingai, labai svarbu tinkamai pasirinkti buhalterį.

  „My Tax” komanda jau ne vienerius metus teikia profesionalias UAB buhalterijos tvarkymo paslaugas. Visi komandos nariai yra kvalifikuoti, turintys aukštąjį išsilavinimą bei pasirašę konfidencialumo sutartis. Todėl jūsų bendrovės apskaita yra patikimose rankose.

  Visos „My Tax” buhalterinės paslaugos teikiamos ir nuotoliniu būdu. Tai suteikia galimybę visoje Lietuvoje veikiančioms įmonėms gauti kokybiškas paslaugas. Kad įmonės buhalterija jums keltų kuo mažiau rūpesčių, pasirinkus mūsų įmonės paslaugas jums taip pat bus suteikta:

  • Į visas klientų užklausas atsakome tą pačią darbo dieną.
  • Galimybė naudotis buhalterine programa. Prie jos prisijungę galėsite greitai ir paprastai pateikti visus įmonės dokumentus. Visus kitus darbus atliks „My Tax” buhalterinės apskaitos profesionalai.
  • Profesionali buhalterinė apskaita nuo paprasčiausių operacijų iki sudėtingų uždavinių. Visi klausimai sprendžiami atidžiai, jei reikia, pasitelkus teisininkų ir kitų specialistų pagalbą.

  UAB buhalterinė apskaita kainuoja nuo 49 eurų (be PVM) per mėnesį. Kaina priklauso nuo darbuotojų skaičiaus ir jų komandiruočių. Vieno darbuotojo mėnesinės algos apskaita kainuoja 21 eurų, vienos komandiruotės apskaita – 7 eurai. Tad jei jūsų valdoma UAB yra vidutinio dydžio įmonė, pilna „My Tax” komandos atliekama buhalterinė apskaita kainuos nuo 100 eurų per mėnesį. Susisiekite jau šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą!

   image
   Domina ši paslauga?
   Marija

   Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

   Mūsų teikiamos paslaugos

   blog-img
   Įmonių steigimas

   Nuo 199

   blog-img
   Verslo teisė

   Nuo 49

   blog-img
   Migracijos vadyba

   Nuo 99

   Mus rasite socialiniuose tinkluose

   paveikslas

   UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
   Įm.k.: 125506280
   Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
   Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

   +370 520 75751
   tl.xatym@ofni

   UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos