Mažosios bendrijos buhalterinės apskaitos paslaugos

Mažoji bendrija (MB) yra tarpinis variantas tarp individualios įmonės ir uždarosios akcinės bendrovės. Todėl MB buhalterinė apskaita nedaug skiriasi nuo įprastų įmonių apskaitos. Ir visgi reikia nepamiršti, jog MB, palyginus su kitais įmonių tipais, yra gana jauna. Taigi mažosios bendrijos buhalterija kai kuriems dar gali kelti įvairių klausimų.

Užsakymo etapai

Jeigu neseniai įkūrėte mažąją bendriją arba planuojate tokią kurti, „My Tax” komanda pasirūpins, kad jūsų naujos įmonės buhalterinė apskaita keltų jums kuo mažiau rūpesčių. Savo klientams siūlome platų buhalterinės apskaitos paslaugų spektrą. Todėl jums nereikės galvoti, ar visa jūsų įmonės buhalterinė apskaita tvarkinga ir atitinka visus mažajai bendrijai taikomus reikalavimus.

 

Tinkamai tvarkoma bendrijos apskaita leis jums sutelkti visas jėgas į savo verslą. Kadangi visą atsakomybę už buhalterijos tvarkymą prisiima mūsų įmonė, nuo jūsų pečių nukrenta rūpestis dėl laiku atliekamų mokėjimų, teisingai apskaičiuotų atlyginimų ir kitų operacijų. Nuostolius dėl neapdairumo ar kitų priežasčių prisiima „My Tax” komanda. Jūsų MB įmonės buhalterinė apskaita bus patikimose rankose, nes „My Tax” įmonėje dirba tik patyrę ir kompetentingi buhalterijos profesionalai.

Kad MB apskaita būtų dar paprastesnė, buhalterinės paslaugos teikiamos ir nuotoliniu būdu. Jūs gausite galimybę naudotis buhalterine programa, kuria naudotis itin paprasta. Nuotolinė buhalterinė apskaita leis jums taupyti įmonės lėšas ir tuo pačiu matysite savo įmonės finansinę būklę realiu laiku.

Mūsų klientai mums yra labai svarbūs, todėl jeigu jūsų įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas kelia rūpesčių, visada esame pasiruošę suteikti pagalbą. Jeigu kyla bet kokių klausimų, į juos atsakome tą pačią darbo dieną.

MB apskaita ir buhalterijos tvarkymas kainuoja nuo 19 eurų per mėnesį. Kaina priklauso nuo įmonėje dirbančių darbuotojų skaičiaus ir komandiruočių apskaitos. Kuo jų mažiau, tuo buhalterinė apskaita pigesnė. Kiekvienos bendrijos buhalterinė apskaita individuali. Jeigu norite sužinoti tikslią kainą, pateiksime jums optimaliausią pasiūlymą pagal jūsų įmonės poreikius.

image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

Mus rasite socialiniuose tinkluose

paveikslas

UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
Įm.k.: 125506280
Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 520 75751
tl.xatym@ofni

UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos