Individualios įmonės buhalterinės apskaitos paslaugos

Individuali įmonė (IĮ), kaip ir uždaroji akcinė bendrovė, yra vienas populiariausių būdų įteisinti savo verslą. Nuo UAB įmonės ši skiriasi tuo, jog tai neribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Dauguma atžvilgiu, šios įmonės panašios. Individualios įmonės buhalterinė apskaita tvarkoma panašiai kaip ir UAB įmonės, tik ji šiek tiek paprastesnė.

Užsakymo etapai

IĮ buhalterinė apskaita kartais gali būti tvarkoma paties savininko, ypač jeigu įmonė yra maža. Taip pat buhalterinė apskaita gali būti patikėta buhalteriui ar buhalterinių paslaugų įmonei. Bet kokiu atveju už IĮ buhalterinę apskaitą atsako savininkas.

Kadangi individualios įmonės ir jos savininko turtas yra neatsiejami, labai svarbu verslą plėtoti atsakingai. Kad tai daryti būtų lengviau, rekomenduojame, kad įmonės buhalterinė apskaita būtų patikimose patyrusių buhalterijos specialistų rankose.

„My Tax” komanda savo paslaugas teikia visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu. Tai leidžia įmonių savininkams gauti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. IĮ buhalterinė apskaita kainuoja nuo 20 eurų per mėnesį. Kaina priklauso nuo įmonėje dirbančių darbuotojų skaičiaus ir jų komandiruočių, taip pat nuo vykdomų operacijų skaičiaus.

Pasirinkę „My Tax” siūlomas buhalterines paslaugas, būsite ramus ne tik dėl tvarkingos buhalterijos. Jei kils klausimų, į juos atsakysime tą pačią dieną. „My Tax” komandą sudaro įvairios patirties sukaupę buhalteriai, todėl net sudėtingi klausimai sprendžiami greitai ir profesionaliai. Be to, gausite galimybę naudotis buhalterine programa. Vienintelis jūsų rūpestis bus suvesti dokumentus į programą. O visa buhalterinė apskaita bus tvarkoma kompetentingų darbuotojų. Tai leis jums savo įmonės finansinę būklę stebėti realiu laiku.

IĮ buhalterinė apskaita, vedama tvarkingai, pagal visus reikalavimus, leidžia įmonei dirbti sklandžiai ir pelningai. Visas jėgas ir laiką skirkite savo verslui. O „My Tax” komanda pasirūpins jūsų įmonės buhalterine apskaita. Susisiekite jau šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą.

image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

Mus rasite socialiniuose tinkluose

paveikslas

UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
Įm.k.: 125506280
Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 520 75751
tl.xatym@ofni

UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos