Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita

Reikalinga profesionali biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita? Esame tam, kad padėtume rasti Jums greičiausius bei patogiausius įmanomus sprendimus tvarkant visus su apskaita susijusius iššūkius. Pasinaudokite savo srities specialistų patirtimi bei pagalba ir apskaitos tvarkymas taps žymiai greitesnis, paprastesnis, profesionalesnis, nesukeliantis jokių rūpesčių ir garantuojantis sklandų įstaigos darbą bei veiklos sėkmę. 

  Užsakymo etapai

  Profesionalios apskaitos paslaugos biudžetinėms įstaigoms

  Biudžetinė įstaiga – tai ribotos atsakomybės juridinis viešas asmuo, kuris įgyvendina specifines funkcijas savivaldybių ar valstybiniu lygiu. Biudžetines įstaigas išlaiko įvairūs valstybiniai fondai. Dėl šios priežasties, biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita yra ilgas ir sudėtingas procesas, tvarkant apskaitą reikalingas atidumas kiekviename žingsnyje ir gebėjimas rasti geriausias išeitis.  

  „MyTax“ buhalteriai yra skirtingų sričių specialistai, gebantys greitai reaguoti į pačius opiausius iššūkius ir dirbti pagal skirtingus apskaitos reikalavimus. Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita – viena iš mūsų veiklos sričių, kurioje Jus aptarnaus patyrę, atsidavę ir tikslingi savo srities buhalteriai.

  Mūsų specialistai dirba nenuilsdami pagal Jūsų individualius poreikius, taikydami per ilgus darbo metus įgytą patirtį bei meistriškumą. Biudžetinės įskaitos apskaita daugiau nebekels rūpesčių, nes viskuo pasirūpinsime už Jus. 

  Kaip vyksta biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita?

  BĮ biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita organizuojama pagal juridinio asmens veiklos ypatumus, funkcijų apimtį, taip pat pagal struktūrinių padalinių bei darbuotojų skaičių ir įgyvendinamus projektus, jų sudėtingumą ir kiekį. Apskaitos tvarkymas priklauso nuo individualių įstaigos poreikių, kurie gali būti labai skirtingi.

  „MyTax“ specialistų komanda pasirūpins:

  • ūkinių operacijų ir kitų įvykių registravimu;
  • finansinių biudžeto vykdymo operacijų rengimu;
  • kitų buhalterinės apskaitos duomenimis paremtų operacijų rengimu;
  • išankstinės atsiskaitymų ir finansų kontrolės dokumentų tvarkymu;
  • ūkinės veiklos teisėtumo užtikrinimu;
  • privalomųjų mokesčių skaičiavimu bei deklaravimu;
  • subjektų grupės konsoliduotųjų biudžeto vykdymo bei finansinių ataskaitų rinkinių sudarymu;
  • įvairių kitų teisinių ir buhalterinių rūpesčių sprendimu pagal poreikius.

  Kreipkitės rūpimais klausimais ir mes atskubėsime Jums į pagalbą, užtikrindami paslaugų suteikimą pagal individualius poreikius ir esamą situaciją geriausia įmanoma kaina. Pasirūpinsime visais buhalterijos apskaitos procesais padedami viską sutvarkyti iki pačių menkiausių smulkmenų.

  Išsamios konsultacijos apskaitos tvarkymo klausimais

  Biudžetinių įstaigų apskaitą svarbu patikėti ne bet kam, o kvalifikuotiems specialistams, dirbantiems įmonėje. Įmonės specialistai prisiims visą atsakomybę už atliekamus darbus ir, užtikrins aukšto lygio meistriškumą teikdami paslaugas, todėl bus patikimi Jūsų pagalbininkai net pačiais kebliausias atvejais.

  Reikalinga pagalba vykdant apskaitą ir nežinote, nuo ko reikėtų pradėti? Atsiųsime į pagalbą savo specialistus, kurie atliks reikiamus tyrimus ir parinks reikiamiausias buhalterines paslaugas, pasirūpins viskuo, kas yra reikalinga, kad apskaita būtų tvarkoma nepriekaištingai ir įmonės veikla vyktų sklandžiai.

  Konsultuojame biudžetinių įstaigų atstovus, padedame rasti tinkamus sprendimus, tvarkome apleistą buhalterinę apskaitą. Mūsų pagalba lydės Jus kiekviename žingsnyje, todėl nebeliks neaiškumų, kurie apsunkina sklandžią įstaigų veiklą.

  Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita BĮ – lengvai, greitai ir be žymesnių rūpesčių! Jau dabar kreipkitės į „MyTax“ buhalterių komandą ir mes kaipmat pasirūpinsime profesionalia buhalterine apskaita biudžetinėse įstaigose.

   image
   Domina ši paslauga?
   Marija

   Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

   Mūsų teikiamos paslaugos

   blog-img
   Įmonių steigimas

   Nuo 199

   blog-img
   Verslo teisė

   Nuo 49

   blog-img
   Migracijos vadyba

   Nuo 99

   Mus rasite socialiniuose tinkluose

   paveikslas

   UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
   Įm.k.: 125506280
   Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
   Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

   +370 520 75751
   tl.xatym@ofni

   UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos