JŪSŲ KREPŠELIS

Krepšelyje nėra produktų.

Select Page

Buhalterija, UAB / VšĮ

Kruopšti buhalterinė apskaita už prieinamą kainą

Mes pasirašome sutartį nuo 49 €/mėn. už UAB ar VšĮ buhalterinės apskaitos tvarkymą ir kiekvieną mėnesį siunčiame Jums ataskaitą už buhalterinę apskaitą pagal pateiktus dokumentus.

  Užsakymo etapai

   Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo keleto aspektų. Didžiausią įtaką kainai daro darbuotojų skaičius ir komandiruočių apskaita. Vieno darbuotojo mėnesinės algos apskaita Jums kainuos 19 €, komandiruočių apskaita – 7 €/vnt. Paskaičiavome, jog vidutinio dydžio įmonei pilna mūsų komandos atliekama buhalterinė apskaita vidutiniškai kainuoja ~101,37 €/mėn.

  Savo klientams nemokamai suteikiame visų reikalingų įmonės veiklai dokumentų komplektą. Taip pat gaunate galimybę naudotis buhalterine programa ir patys stebėti savo įmonės buhalteriją realiu laiku. Pasikeitus poreikiams bet kada galite nutraukti sutartį – už tai neimame jokio mokesčio.

  Buhalterinės paslaugos sėkmingam ir skaidriam Jūsų verslui

  • Profesionalūs mūsų buhalteriai atsakingai atliks visas reikalingas finansines operacijas – nuo paprasčiausios apskaitos iki sudėtingų kompleksinių sprendimų. Vykdome buhalterinę apskaitą, darbo užmokesčio apskaičiavimą, tvarkome personalo dokumentus. Jei įmanoma, rasime ir pateiksime Jums galimybes sutaupyti ir optimizuoti apskaitos procesus.
  • Profesionaliai atlikta buhalterinė apskaita – tai ne tik teisingai apskaičiuoti darbuotojų atlyginimai bei sumokėti mokesčiai. Tai garantas, kad Jūsų įmonei neteks susidurti su netikėtomis staigmenomis bei nuostoliais dėl neapdairumo tvarkant finansinius dokumentus. Kartu tai ir kelias į Jūsų įmonės sėkmingą plėtrą. Kol mūsų specialistai dirba, galite būti ramūs ir skirti visą savo laiką verslo vystymui.
  • Esame motyvuoti ir orientuoti į savo klientų finansinę gerovę bei saugumą. Juk Jūsų sėkmė – tai mūsų sėkmė.

  Reaguojame greitai, nes Jūsų laikas – brangus.

  Gerbiame savo klientų laiką, todėl esame visuomet pasiekiami ir pasirengę operatyviai padėti. Į užklausas atsakome tą pačią dieną. Telefonu į visus Jūsų klausimus atsakysime iki 17 valandos vakaro. Taip pat esame pasiekiami Skype, Viber, WhatsApp programomis. Taupydami Jūsų laiką dokumentus priimame internetu. Bendraujame ir buhalterinę apskaitą tvarkome lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Dirbame visoje Lietuvoje.

  Profesionalų konsultacijos ir visi reikalingi dokumentai.

  • Nežinote nuo ko pradėti? Mūsų profesionalūs, didelę patirtį turintys buhalteriai suteiks visas reikalingas konsultacijas apie apskaitą, mokesčius bei kitus verslo valdymo klausimus. Esant poreikiui, pasitelkiame auditorių ir teisininkų konsultacijas.
  • Pas mus dirba tik kvalifikuoti, aukštąjį išsilavinimą turintys bei konfidencialumo sutartis pasirašę buhalteriai. Geriausias mūsų specialistų įvertinimas – patenkinti klientai ir jų rekomendacijos. Esame vertinami tiek didelių bendrovių, tiek mažų įmonių. O svarbiausia, vienodai vertiname kiekvieną klientą.

   image
   Domina ši paslauga?
   Marija

   Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

   Mūsų teikiamos paslaugos

   blog-img
   Įmonių steigimas

   Nuo 199

   blog-img
   Verslo teisė

   Nuo 49

   blog-img
   Migracijos vadyba

   Nuo 99

   Mus rasite socialiniuose tinkluose

   paveikslas

   UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
   Įm.k.: 125506280
   Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
   Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

   +370 520 75751
   tl.xatym@ofni

   UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos

   Naujienos