JŪSŲ KREPŠELIS

Krepšelyje nėra produktų.

Select Page

Buhalterija, MB

Prieinama kaina ir garantijos.

Mes pasirašome sutartį nuo 19 €/mėn. už MB buhalterinės apskaitos tvarkymą ir kiekvieną mėnesį siunčiame Jums ataskaitą už buhalterinę apskaitą pagal pateiktus dokumentus.

Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo keleto aspektų. Didžiausią įtaką kainai daro darbuotojų skaičius ir komandiruočių apskaita.

  • Vieno darbuotojo mėnesinės algos apskaita Jums kainuos 19 €.
  • Komandiruočių apskaita – 7 €/vnt.
  • Paskaičiavome, jog vidutinio dydžio įmonei pilna mūsų komandos atliekama buhalterinė apskaita kainuoja vidutiniškai ~101,37 €/mėn.

Savo klientams nemokamai suteikiame visų reikalingų įmonės veiklai dokumentų komplektą. Taip pat gaunate galimybę naudotis buhalterine programa ir patys stebėti savo įmonės buhalteriją realiu laiku. Pasikeitus poreikiams bet kada galite nutraukti sutartį – už tai neimame jokio mokesčio.

Profesionali buhalterinė apskaita – tai sėkmingos ir skaidrios Jūsų veiklos garantas.

  • Vykdant mažosios bendrijos veiklą nesunku pasiklysti sudėtinguose mokesčių bei buhalterinės apskaitos labirintuose. Palikite šį vargą mums ir visą savo dėmesį ramiai skirkite veiklos vystymui.
  • Kompetentingi mūsų buhalteriai atsakingai atliks visas reikalingas finansines operacijas – nuo paprasčiausios apskaitos iki sudėtingų kompleksinių sprendimų. Vykdome buhalterinę apskaitą, darbo užmokesčio apskaičiavimą, tvarkome personalo dokumentus. Jei įmanoma, rasime ir pateiksime Jums galimybes sutaupyti ir optimizuoti apskaitos procesus. Esame motyvuoti ir orientuoti į savo klientų finansinę gerovę bei saugumą. Juk Jūsų sėkmė – tai mūsų sėkmė.
  • Profesionaliai atlikta buhalterinė apskaita garantuos Jums kiekvieną mėnesį teisingai apskaičiuotus darbuotojų atlyginimus bei tiksliai sumokėtus mokesčius. Galite būti tikri, kad Jūsų bendrijai neteks susidurti su netikėtomis staigmenomis bei nuostoliais dėl neapdairumo tvarkant finansinius dokumentus.

Prisiimame pilną atsakomybę už savo darbą, turime draudimą 15000 €. Todėl pasitikėdami mumis turite tvirtą ir patikimą užnugarį.

Reaguojame greitai, nes Jūsų laikas – brangus.

Gerbiame savo klientų laiką, todėl esame visuomet pasiekiami ir pasirengę operatyviai padėti. Į užklausas atsakome tą pačią dieną. Telefonu į visus Jūsų klausimus atsakysime iki 19 valandos vakaro. Taip pat esame pasiekiami Skype programa. Taupydami Jūsų laiką dokumentus priimame internetu. Bendraujame ir buhalterinę apskaitą tvarkome lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Dirbame visoje Lietuvoje.

Asmeninis dėmesys, konsultacijos ir visi reikalingi dokumentai.

  • Jūsų mažoji bendrija neseniai įkurta? Nežinote nuo ko pradėti? Mūsų profesionalūs, didelę patirtį turintys buhalteriai suteiks visas reikalingas konsultacijas apie apskaitą, mokesčius bei kitus veiklos valdymo klausimus. Esant poreikiui, pasitelkiame auditorių ir teisininkų konsultacijas.
  • Pas mus dirba tik kvalifikuoti, aukštąjį išsilavinimą turintys bei konfidencialumo sutartis pasirašę buhalteriai. Geriausias mūsų specialistų įvertinimas – patenkinti klientai ir jų rekomendacijos. Esame vertinami tiek didelių bendrovių, tiek smulkių įmonių ir organizacijų. O svarbiausia, vienodai vertiname ir gerbiame kiekvieną klientą.

image
Domina ši paslauga?
Marija

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Mūsų teikiamos paslaugos

blog-img
Įmonių steigimas

Nuo 199

blog-img
Verslo teisė

Nuo 49

blog-img
Migracijos vadyba

Nuo 99

Mus rasite socialiniuose tinkluose

paveikslas

UAB „Garuda“ Vytenio g. 6-301, 03113 Vilnius
Įm.k.: 125506280
Bankas: AB SEB bankas a/s Nr.: LT607044060001512606
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

+370 520 75751
tl.xatym@ofni

UAB "GARUDA" © 2020. Visos teisės saugomos

Naujienos